Рада Адвокатів Одеської Області

Направити звернення до Консультативної ради європейських суддів (КРЄС) про невиконання Генеральною прокуратурою покладених на неї завдань щодо захисту прав і свобод людини, загальних інтересів суспільства та держави. 23) Про затвердження у новій редакції/внесення змін до Порядку допуску до складення кваліфікаційного іспиту, порядку складення кваліфікаційного іспиту та методики оцінювання результатів складення кваліфікаційного іспиту для набуття права на заняття адвокатською діяльністю. 8) Звернення про скасування окремих положень Регламенту ради адвокатів регіону, затвердженого рішенням Ради адвокатів України від 25 жовтня 2015 року № 178 (нова редакція).

Бажаємо багато підстав для радості і щасливих моментів. Нехай цей день наповнить Ваш дім позитивними емоціями, запахом печених пасок, розписаних яєць і почуттям щирої віри. Бережімо і дотримуймось Основного Закону нашої держави.

Засідання Дисциплінарної палати КДКА Львівської області у січні 2020р. Детальніше » Засідання Дисциплінарної палати КДКА Львівської області у лютому 2020р. Засідання Дисциплінарної палати КДКА Львівської області у лютому 2020р. Детальніше » Засідання Дисциплінарної палати КДКА Львівської області у березні 2020р. Засідання Дисциплінарної палати КДКА Львівської області у березні 2020р. Cтабільна ситуація з захворюваністю дозволяє з 11 травня розпочати зняття перших обмежень і перейти до концепції адаптивного карантину.

Виконує інші функції відповідно до Закону та рішень з’їзду адвокатів України. Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовахліцензії Creative Commons із Зазначенням Авторства 4.zero Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці. Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів. Будь яке копіювання, публікація, передрук, чи наступне поширення інформації, що містить посилання на “Інтерфакс-Україна”, EPA / UPG, суворо забороняється.

Передрук та інше використання матеріалів, що розміщені на даному веб-сайті, дозволяється за умови посилання на джерело. Інтернет-видання та засоби масової інформації можуть використовувати матеріали сайту, розміщувати відео з офіційного веб-сайту НААУ на власних веб-сторінках, за умови гіперпосилання на офіційний веб-сайт Національної Асоціації Адвокатів України. Заборонено передрук та використання матеріалів, у яких міститься посилання на інші інтернет-видання та засоби масової інформації.

РАУ прийняла рішення про скликання конференції адвокатів Дніпропетровської області, затвердження Порядку висування та обрання делегатів конференції адвокатів Дніпропетровської області, Регламенту конференції адвокатів Дніпропетровської області та встановлення квоти представництва. РАУ прийняла рішення про затвердження Порядку висування та обрання делегатів конференції адвокатів Полтавської області, Регламенту конференції адвокатів Полтавської області та встановлення квоти представництва. РАУ прийняла рішення про затвердження Порядку висування та обрання делегатів звітно-виборної конференції адвокатів Харківської області, Регламенту звітно-виборної конференції адвокатів Харківської області та встановлення квоти представництва.

2) Звернення щодо деяких аспектів набуття певною категорією осіб (посадові та службові особи органів прокуратури) права на заняття адвокатською діяльністю. 1) Звернення з питань направлення на стажування особи, яка перебуває на державній службі (працівник суду, прокуратури, поліції тощо), та видачі такій особі за результатами стажування свідоцтва про право на заняття адвокатською діяльністю. У рамках спільного проекту між Європейським Союзом та Радою Європи 28 червня 2014 року відбудеться семінар-тренінг для адвокатів та правозахисників. https://www.radaadvokativ.org.ua/ РАУ прийняла рішення про скликання конференції адвокатів Сумської області, затвердження Порядку висування та обрання делегатів конференції адвокатів Сумської області, Регламенту конференції адвокатів Сумської області та встановлення квоти представництва. РАУ прийняла рішення про скликання конференції адвокатів Івано-франківської області, затвердження Порядку висування та обрання делегатів конференції адвокатів Івано-Франківської області, Регламенту конференції адвокатів Івано-Франківської області та встановлення квоти представництва.

sixteen Листопада 2019 року Рада адвокатів Львівської області проводить семінар. Кодом (зберегти на телефон або роздрукувати) за наявності вказаного коду ви зможете пройти на семінар. Детальніше » ДО УВАГИ АДВОКАТІВ !!!

14 БЕРЕЗНЯ 2020 року Рада адвокатів Львівської області проводить семінар. Адвокат сьогодні стоїть на захисті прав і свобод людини, незважаючи на погодні умови, зайнятість, сімейні потреби чи стан здоров‘я, що зараз як ніколи актуально. Щодо розміру внесків на забезпечення реалізації адвокатського … Також РАУ розглянула проект змін адвокатського ордера, ініційований С.Осикою.

Детальніше » Засідання Дисциплінарної палати КДКА Львівської області у січні 2019р. Засідання Дисциплінарної палати КДКА Львівської області у січні 2019р. Детальніше » Засідання Дисциплінарної палати КДКА Львівської області у лютому 2019р. Засідання Дисциплінарної палати КДКА Львівської області у лютому 2019р.